Sākums / Pasūtīšana un piegāde
Pasūtīšana
Ar pasūtīšanu viss ir gaužām vienkārši - visu, ko veikaliņā redzat un varat pasūtīt, krāmējiet tik grozā un spiediet pogu "Pērkam". Kad grozs pilns līdz malām (ko jūs redzēsiet lapas augšējā labajā stūrī), spiediet turpat "Mēs pērkam" un nokļūsiet savā pirkumu grozā, kuru arvien vēl varēsiet parediģēt (papildināt vai patukšot, spiežot Robina zīmēto plusu un mīnusiņu). Kad visi svarīgie lēmumi pieņemti, pārliecinieties, ka mūsu rīcībā esošie zemāk norādītie jūsu dati ir pareizi. Ja arī tas ir darīts, jums atliek izvēlēties, kā preci saņemt un apmaksāt un, ja kas piebilstams, tad piebilst... Un apstiprināt pirkumu, spiežot pogu "Nosūtīt pasūtījumu"! Urā!

Šai brīdī mūsu e-pastā iekrīt ziņa, par to, ko vēlaties iegādāties un mēs vienas (savas) darba dienas laikā ķersimies pie tā apstrādes un sazināsimies ar jums, gan, lai to apstiprinātu, gan precizētu, ja nu, kas neskaidrs. Īsi sakot - gaidiet no mums ziņu :) Ja ir nepieciešams pievērst uzmanību jūsu pasūtījumam īpaši steidzīgi (steidzami vajadzīga dāvana u.c. neatliekami gadījumi), lūdzu zvaniet mums pa kontaktos norādītajiem tālruņiem un centīsimies savu iespēju robežās sadomāt kaut ko ašāk. 

Piegāde
Preci var saņemt  
Veikalā Rīgā, Tērbatas ielā 45a BEZMAKSAS!
Omniva pakomātos Latvijā 2,70 EUR,
pasūtījumiem virs 10 EUR
samazināta piegādes maksa 0,99 EUR
Omniva pakomātos Lietuvā/Igaunijā 6 EUR
Ar Latvijas Pastu 4 EUR
Ar kurjeru Rīgā 6 EUR
Ar kurjeru citur Latvijā 10 EUR
Ar kurjeru Lietuvā/Igaunijā 12 EUR

Pati populārākā opcija ir braukt uz mūsu pusi. Jo tas ir BEZ MAKSAS!!!
- Mums ir plašs veikals Rīgā, Tērbatas ielā 45a, kur preces iespējams iegādāties arī klātienē. Strādājam no pirmdienas līdz sestdienai. Kā atrast un darba laikus, lūdzu, skatiet pie kontaktiem.


Taču, ja apmeklēt veikalu jums nav ērti, varam izmantot starpniekus:
Omniva pakomāti - mums nepieciešams jūsu mobilā telefona numurs, uz kuru varat saņemt īsziņu par paciņas pienākšanu, kā arī jūsu tuvākā pakomāta adrese. Šis ir visātrākais pastarpinātās sūtīšanas veids, jo pasūtījumu varat saņemt pēc 2 vai vēlākais 3 dienām. Šajā gadijumā sūtīšana izmaksās 2,70 EUR, bet pasūtījumiem virs 10 EUR, piegādes maksa ir tikai 0,99 EUR. Jāņem vērā, ka ar Omniva iespējams nosūtīt pakas, kuru garākais izmērs nepārsniedz 60 cm.
- Latvijas Pasts - mums nepieciešama jūsu pilna pasta adrese un rēķinam tiks pieskaitīts 4 EUR, kas ietver iepakošanas un nosūtīšanas izdevumus. Jāņem vērā, ka lielgabarīta preces nav iespējams pasūtīt šādā veidā, jo neviens pakas izmērs nedrīkst pārsniegt 105 cm un kopējam lielākajam apkārtmēram jāiekļaujas 200 cm.
- Kurjers - mums būs nepieciešama jūsu adrese, kā arī tālruņa numurs, lai kurjers var jūs sazvanīt un vienoties par piegādes laiku. Ar kurjeru iespējams preces nogādāt visātrāk - saņemsiet tās jau nākamajā dienā, kā arī neierobežoti lielas un smagas pakas (piemēram, ratiņus vai autokrēsliņu) aizvedīs tieši kurjers.

Ja dzīvojat Lietuvā vai Igaunijā, pakalpojums ir nedaudz dārgāks, bet pieejami visi tie paši varianti. Vienīgi individuāli jāsazinās par Latvijas Pasta tarifiem konkrētai paciņai, jo tie var būtiski mainīties atkarībā no pakas izmēra un svara.

Ja dzīvojat citur ārzemēs, lūdzu, rakstiet mums uz info@muki.lv vai pasūtījuma komentāros un informēsim par piegādes izmaksām ar kurjeru vai nacionālo pastu. 

Sūtot ar Latvijas Pastu, Omnivu vai kurjeru, paturam tiesības tomēr mainīt piegādes tarifu (protams, tās saskaņojot ar jums), ja šādas izmaiņas savās cenās ievieš kāds no šiem starpniekiem vai pēkšņi izrādās, ka jūsu pasūtījums ir tik milzīgs, ka standarta tarifos tas nekādi neierāmējas.

 

Iepakošana
Lai arī mēs neesam galēji eko cilvēki, tomēr mēs it labprāt aiztaupam mežam kādu koku vai atkritumu kaudzi. Tādēļ, iesaiņojot sūtāmās paciņas, pēc iespējas izmantojam materiālus, kas ir mūsu krājumos, jo liktos muļķīgi izmest it labu kasti un iegādāt tās vietā citu.

Itin visas preces tiek rūpīgi iepakotas tā, lai tās netiktu bojātas un sasmērētas. 

Atlaides
Mums patīk pazīt savus pircējus, tādēļ redzot kādu pircēju mūsu veikaliņā atkārtoti, esam jo gandarīti. Un tieši par godu lojālajiem pircējiem esam izveidojuši atlaižu sistēmu - jo vairāk pirkumi pie mums veikti, jo lielāka iekrājas atlaide. Tas attiecas tikai uz reģistrētajiem lietotājiem, jo anonīmiem pircējiem mēs nekādi nevaram piesummēt pirkumu. Pirmos atlaižu sistēmas augļus sāksiet just jau, kad pirkumi būs sasnieguši kopējo summu 40 EUR - nākamajam pirkumam saņemsiet pirmo atlaidīti. Un tad tālāk ik pa laikam tā kļūs arvien lielāka. Ik pa kādam solim? Krājiet un skatieties :) 

Svarīgi piebilst, ka mūsu veikaliņa atlaižu sistēma nedarbojas precēm, kurām ir īpaša cena - tātad atlaides nesummējas. To gan nezin mūsu automātiskā atlaižu sistēma interneta vietnē un rēķina atlaidi no visa, ko tik padod priekšā - tādēļ, lūdzami, nesapriecājaties - mēs sarēķināsim atpakaļ ;) 

Privātuma politika
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "muki.lv", reģistrācijas numurs: 40103391443, juridiskā adrese: Rīga, Staraja Rusas iela 12-34, LV-1007 (turpmāk -- muki.lv) nodrošina klientu privātumu saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu. 
Pirms savu datu sniegšanas (reģistrējoties, izdarot pirkumu vai citā veidā) lūdzam iepazīties ar muki.lv

Privātuma politikas principiem, kas attiecas uz klientu personas datu iegūšanu, uzglabāšanu, izmantošanu, publicēšanu un nodošanu citiem. Mēs pieņemam, ka nododot savus personas datus muki.lv jebkurā veidā, jūs ar šo Privātuma politiku esat iepazinušies un to akceptējuši.
 

Personas datu apstrādes mērķi un tiesiskie pamati
 
muki.lv apstrādā personas datus galvenokārt šādiem mērķiem:
 
 •     Preču un pakalpojumu distances līguma, rēķinu sagatavošana, noslēgšana un izsūtīšana
 •     Preču rezervēšana
 •     Lojalitātes sistēmas nodrošināšana
 •     Pieteikumu izskatīšana un apstrāde, konsultāciju nodrošināšana
 •     Efektīvu uzņēmuma pārvaldības procesu nodrošināšana
 •     Biznesa plānošana un analītika
 •     Personāla atlase un vadība
 •     Jaunumu izsūtīšana
muki.lv apstrādā personas datus uz šādiem tiesiskajiem pamatiem:
 
 •     Līguma noslēgšanai vai izpilde
 •     Leģitīmās intereses nodrošināšana
 •     Ar normatīvo aktu noteikta juridiskā pienākuma izpilde
 •     Datu subjekta piekrišana
 
Personas datu glabāšanas ilgums
 
muki.lv glabā personas datus atbilstoši definētajiem personas datu apstrādes mērķiem un normatīvo aktu prasībām, kamēr pastāv vismaz viens no šiem kritērijiem:
 
 •     kamēr ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā muki.lv var realizēt savas leģitīmās intereses;
 •     kamēr muki.lv pastāv juridisks pienākums datus glabāt saskaņā ar normatīvajiem aktiem;
 •     kamēr ir spēkā datu subjekta piekrišana attiecīgai personas datu apstrādei, ja nepastāv cits datu apstrādes likumīgs pamats.
 
 
Personas datu saņēmēji
 
Likumā noteiktos gadījumos muki.lv var nodot informāciju trešajām personām, piemēram - tiesībsargājošajām instancēm.
 
Ar datu subjektu noslēgtā līguma saistību izpildes nodrošināšanai muki.lv var pilnvarot savus sadarbības partnerus veikt atsevišķas preču piegādes vai pakalpojumu sniegšanas darbības, piemēram -  preču piegāde, līzinga pakalpojumi un tamlīdzīgi. Izpildot šos uzdevumus, muki.lv sadarbības partneri apstrādā datu subjekta personas datus un ir uzskatāmi par muki.lv datu apstrādes operatoriem (apstrādātājiem) un muki.lv ir tiesības nodot sadarbības partneriem šo darbību veikšanai vajadzīgos datu subjekta personas datus tādā apmērā, kā tas nepieciešams šo darbību veikšanai.
 
Personas dati netiek nodoti uz trešajām valstīm.
 
 
Piekļuve saviem personas datiem un citas datu subjekta tiesības
 
Lai saņemtu informāciju par personas datiem, kurus muki.lv par Jums apstrādā, Jums ir jāiesniedz iesniegums: rakstveidā, iesniedzot to muki.lv veikalā Rīgā, Baznīcas ielā 31, LV-1010, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.
 
Datu subjektam ir tiesības pieprasīt personas datu dzēšanu, personas datu apstrādes ierobežošanu, iebilst pret personas datu apstrādi, lūgt personas datu labošanu atbilstoši Regulas noteikumiem.
 
muki.lv veic saziņu ar datu subjektu, izmantojot datu subjekta norādīto kontaktinformāciju (telefona numuru, e-pasta adresi, adresi).
 
Ja Jums šķiet, ka Jūsu tiesības uz personas datu aizsardzību ir pārkāptas, Jūs varat iesniegt sūdzību personas datu uzraudzības iestādei.
 
 
Tiesības atsaukt piekrišanu
 
Ja personas datu apstrāde ir uzsākta un notiek saskaņā ar datu subjekta piekrišanu, datu subjektam ir tiesības to atsaukt, izdarot atbilstošas izmaiņas savā lietotāja profilā, vai sūtot atsaukumu uz epastu: info@muki.lv
 
Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā. Atsaucot piekrišanu, nevar tikt pārtraukta datu apstrāde, kuru veic, pamatojoties uz citiem tiesiskajiem pamatiem.
 

Lietotājam ir tiesības dzēst savu profilu uzstādījumos, vai par to atsūtot pieprasījumu uz epastu: info@muki.lv. Šādā gadījumā pieprasījums tiek pieņemts tikai, ja tas nosūtīts no tā paša epasta, uz kuru reģistrēts lietotāja profils
 
 
Izmaiņas Privātuma politikā
 
muki.lv ir tiesības jebkurā brīdī izdarīt izmaiņas savā Privātuma politikā, kuras pēc tam tiek publicētas interneta vietnē www.muki.lv.
 


Web Statistics
Pievienots grozam...